top of page

Pracovní příležitost

Věříme, že u nás můžete najít nejlepší práci svého života.

U nás se spojuje jednání s lidmi, obchod, kreativita, technické znalosti,

ale i třeba vaření a klasické řemeslo.

Dejte nám o sobě vědět, představte se a napište co umíte.

Každého, kdo má rád lidi a zákazníky, s chutí pracovat

a s odpovědným přístupem, u nás uvítáme.

Napište jednoduše na petramichalova@elektrocz.com

Online operátor / poradce

callcentrum

České Budějovice

Technik výroby

Praha, České Budějovice

Prodejce a designer

kuchyní

Praha - Prosek, Praha - Černý most,

České Budějovice, Bratislava

Programátor a PHP

vývojář

Praha, České Budějovice

Skladník

České Budějovice

Montáže kuchyní

Praha, České Budějovice

Bratislava, ČR a SK

Technik

projektant kuchyní

Praha, České Budějovice

Specialista na spotřebiče

prodejce na studiích

Praha, České Budějovice, Bratislava

Kuchař se zaměřením

na zážitkovou gastrnomii

Praha, České Budějovice, Bratislava

Komunikuj s našimi zákazníky, poraď jim s výběrem spotřebičů 

a s jejich použiváním. Vše Tě naučíme, budeš tím nejlepším odborníkem. Naše linky fungují každý den od 8°° do 23°°, včetně 

víkendů. Důležité je mít rád lidi a komunikaci s nimi.

Hledáme opravdového odborníka do naší výroby kuchyní. Požadujeme znalost práce s CNC strojem. Je třeba mít zápal pro práci a odpovědnost, Klademe důraz na vysokou kvalitu výroby a detaily a očekáváme i takový přistup.

Vyrábíme kuchyně vysoké kvality, k jejichž výrobě používáme nejen běžné materiály, ale i například sklo, či prvky masivu a nerezu. Na našich studiích nám jde hlanvě o přístup k zákazníkům. Co nejlépe poradit a poskytnout opravdu vysoký servis služeb.  

Požadujeme větší zkušenost s programováním v PHP. Pracujeme na vlastní webové aplikaci, architektuře webu, napojení na ERP systém. Nabízíme skvělé prostředí a přístup, výborné platové ohodnocení. Očekáváme zkušenost a chuť učit se nové věci.

Nabízíme práci na skladě při příjmu a výdeji zboží. Jedná se o manuálně těžší práci - kuchyňské spotřebiče, kuchyňské linky. Skvělé platové ohodnocení a benefity, výborný team. Očekáváme čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz výhodou.

Hledáme šikovné a schopné montážníky našich kuchyní, převážně v Praze a jižních Čechách. Uvítáme zkušenost a především preciznost a smysl pro detail. Je pro nás velmi důležtá bezchybnost montáží a maximální spokojenost zákazníka.

 video  

Rozšiřujeme výrobní team a hledáme zkušené odborníky do výroby a projektanty kuchyní, vestavných skříní a nábytku. Dbáme na vysokou kvalitu a provedení. Požadujeme odpovědný přístup, preciznost. Skvělé platové ohodnocení a benefity.

Buďte tím, kdo pomůže našim zákazníkům ve správném rozhodnutí, jakou značku a jaký typ například parní trouby zakoupit. Vždy se snažíme co nejlépe poradit s výběrem, děláme kurzy vaření a workshopy. Nás to opravdu baví, přidejte se !

Vaření nás baví, stejně tak nás zajímají nové možnosti v oblasti spotřebičů a technologií. Denně spotřebiče zkoušíme, vaříme v nich a děláme předváděcí vaření a kurzy vaření. Parní trouby, veganství, sous vide atd. - to všechno jsou témata, která nás zajímají. Hledáme do teamu kuchaře, který rád komunikuje a  objevuje nové možnosti.

PastedGraphic-15-1.png
PastedGraphic-16-1.png
2018_01_V_Miele_Logo_M_Red_sRGB.png
bosch-logo.jpg
Eelektrolux_logo_1.png
bottom of page