top of page
PastedGraphic-69.png
PastedGraphic-69.png
PastedGraphic-69.png
PastedGraphic-20-1.png

Dodejte jídlu výbornou chuť i strukturu

Pusťte do vaší kuchyně páru

Parní trouby Electrolux si poradí s pečením, vařením, grilováním i přípravou pokrmů Sous Vide. Pára dodá surovinám potřebnou vláhu, zvýrazní jejich chuť a podtrhne jejich přirozenou strukturu. Vychutnejte si šťavnaté maso, chléb s křupavou zlatavou kůrkou i zeleninu, která si zachová cenné vitamíny i barvu.

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ NABÍDKU

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by byla v kuchyni nuda. Máte chuť zažít více? Objevte páru, která váš zážitek ze skvělého jídla posune o stupeň výš. V multifunkční parní troubě můžete vařit, péct i grilovat, a tak své rodině a přátelům naservírujete lahůdky, kterými vždy uděláte dojem.

ZJISTIT VÍCE

Díky páře připravíte jídla vždy jako profík

S profesionálními troubami Electrolux se i příprava toho náročnějšího menu promění v zábavu. 

Pára harmonicky doplňuje tradiční horkovzdušné pečení, a tím zlepšuje chuť i strukturu pokrmů.

Ať už budete nadále připravovat své prověřené recepty, případně dáte přednost novým chuťovým variacím, pára pokrm vždy pozvedne.

Maso bude křehčí a šťavnatější a moučníky nadýchané a vláčné.

Pára si rozumí s každou surovinou

Trouba CombiSteam Deluxe dokáže pomocí páry vylepšit opravdu každé jídlo. Příprava v páře zajistí, že budou jednotlivé ingredience chutnat přesně tak, jak mají. Hledáte třeba způsob, jak oživit jídlo ze včerejška? Nastavení Horká pára Interval plus způsobí, že bude chutnat jako by bylo čerstvě připravené. S nastavením Horká pára Interval zase získáte maso, které bude uvnitř plné šťávy a křehké, ale na povrchu vás potěší křupavá kůrčička.

PROZKOUMAT TROUBU COMBISTEAM DELUXE

Seznamte se s naší nejmodernější parní troubou

TROUBA

COMBISTEAM PRO

Vedle vakuového vaření je parní trouba CombiSteam Pro vybavena všemi důmyslnými funkcemi trouby CombiSteam Deluxe.

electrolux-steam-ovens-combisteamcloseup

Objevte přirozenou chuť díky vakuu a páře

Vařte doma jako ti nejlepší šéfkuchaři. Jak na to? Objevte vakuové vaření s troubou CombiSteam Pro. Metodu Sous Vide, tedy přípravu pokrmů ve vakuu, můžete nyní využívat i v domácích podmínkách. Je to jednoduché: stačí vložit zvolené suroviny do speciálního sáčku a pomocí vakuové zásuvky směs zbavit vzduchu a následně zatavit. O zbytek se postará parní trouba. A výsledek? Vakuum v kombinaci s párou zajistí, že pokrm bude doslova nabitý intenzivní chutí, rovnoměrně propečený, ale zároveň šťavnatý.

ZJISTIT VÍCE O TROUBĚ COMBISTEAM PRO

Teplotní sonda ohlídá pokrm za vás

Multifunkční parní trouby jsou navržené tak, aby svým majitelům šetřily čas i práci. I proto je součástí výbavy Electrolux trub praktická teplotní sonda, která poskytuje pohled dovnitř připravovaného jídla a hlídá ideální míru propečení. A optimální dávkování páry pro jednotlivé pokrmy za vás hlídá speciální senzor vlhkosti.  Díky tomu, že sonda poskytuje pohled dovnitř připravovaného jídla a sleduje správné propečení, můžete být v klidu a těšit se na lahodný výsledek.

Navštivte nás na našich studiích

Skvěle Vám poradíme s výběrem

Na našich studiích denně používáme spotřebiče Electrolux i AEG, můžete si je doslova ošahat. Vždy Vám odborně poradíme a nezáleží, zda chcete poradit s výběrem myčky podle funkcí a spotřeby, nebo s výběrem trouby  z hlediska designu. Máme opravdu hodně zkušeností a rozumíme svému oboru. 

Kromě našich studiích můžete navštívit naše stránky elektrocz.com, kde jsme online každý den do 23°° a to včetně víkendů a svátků. I zde Vám dokážeme svkěle poradit s výběrem.

Můžete se spolehnout, že pro nákup spotřebičů nebo cele kuchyně jsme tou nejlepší volbou.

Těšíme se na vás !