top of page
Miele Generace 7000 PureLine_edited.jpg

# LIFE BEYOND ORDINARY

GENERACE 7000

Objevte novou generaci 7000.
Ještě více inovací, než kdy dříve.

Miele Logo.png

Již od založení v roce 1899 je Miele synonymem vášnivého inženýrství, fascinujících technologií a neobyčejného designu. Nová generace 7000 opět posouvá hranice možného a přepisuje budoucnost.

Nadčasový design, který působí na všechny
smysly - to je Generace 7000 od značky Miele, která byla
stvořena pro kuchyně budoucnosti. Radujte se z perfektních výsledků vaření, nyní navíc pohodlněji než kdy dříve, díky nové generaci spotřebičů Miele. Skvělé pokrmy vykouzlí úsměv na tváři nejen Vám, ale také Vašim hostům.

immer-besser-logo.png

V mnoha zemích je Miele nejžádanější
značkou v oboru. Na domácím německém
trhu byla značka Miele dokonce zvolena
nejlepší značkou všech dob (,,Best brand ever'').

immer-besser-logo_edited.png

IMMER BESSER

70787313_160903925096692_586535984487732

FEEL THE MAGIC!

Miele Generace 7000.jpeg
Design

Design spotřebičů Miele je synonymem čistých tvarů a nadčasové elegance. Ovládání přístrojů je navíc velmi snadné - ať již zvolíte model s klasickým otočným voličem, decentním senzorovým nebo s dotykovým displejem s vysokým rozlišením, bude Vás bavit.

DESIGN ARTLINE
MODERNÍ VZHLED ⎪BEZ RUKOJETI⎪PERFEKTNÍ INTEGRACE

Miele Generace 7000 DesignArtline.png
> Řada ArtLine

DESIGN VITROLINE
DŮSLEDNĚ VE SKLE ⎪NADČASOVÝ⎪MODERNÍ

MIELE GENERACE 7000 VITROLINE.png
> Řada VitroLine

DESIGN PURELINE
HORIZONTÁLNÍ ZDŮRAZNĚNÍ ⎪VYSOKÝ PODÍL SKLA⎪VÝRAZNÁ RUKOJEŤ

MIELE GENERACE 7000 PURELINE.png
> Řada PureLine

DESIGN COUNTOURLINE
KLASICKÝ VZHLED ⎪VYSOKÝ PODÍL NEREZU⎪FUNKČNÍ

MIELE GENERACE 7000 COUNTOURLINE.png
> Řada CountourLine
Trouby
Untitled 10_edited.jpg

VESTAVNÉ TROUBY

Vestavné trouby Miele jsou zárukou maximální flexibility, mohou být instalovány nezávisle na varné desce, například přímo ve výšce očí, můžete tak pokrm komfortně vyjímat z trouby

VESTAVNÉ
PEČÍCÍ TROUBY

MIELE GENERACE 7000 TROUBY KLIMATICKÉ PE

Klimatické pečení

Ty nejlepší výsledky bez námahy díky podpůrné vlhkosti. Kombinace různých provozních způsobů s vlhkostí zajistí jemné a šťavnaté maso nebo nadýchaný chléb jako od pekaře.

MIELE GENERACE 7000 TROUBY AUTOMATICKÉ P

Automatické programy

Pro vždy úspěšné vaření: elektronicky regulované programy zaručí pohodlnou přípavu nejrůznějších pokrmů - ať už chléb, koláče nebo maso.

PEČÍCÍ TROUBY
S MIKROVLNAMI

MIELE GENERACE 7000 QUICK & GENTLE.png

Quick & Gentle

Kombinujte konvenční ohřev s plynulým napájením mikrovlny - navíc přesně tak, jak si přejete. Díky této nové funkci je zkrácena doba přípravy a pokrmy jsou vždy podle Vašich představ.

MIELE GENERACE 7000 3 V 1.png

3 v 1

Potraviny lze pohodlně připravit i s jedním přístrojem jak v provozu mikrovlnné trouby, tak i v provozu pečicí trouby. Obzvláště v kombinovaném provozu dosáhnete perfektních výsledků za kratší dobu.

VESTAVNÉ 
PARNÍ TROUBY

MIELE GENERACE 7000 DUALSTEAM.png

DualSteam

Technologie DualSteam pro ty nejlepší výsledky, dokonce můžete současně připravit menu o více chodech. Rovnoměřné a rychlé rozdělení páry zaručí pohodlnou přípravu chutných, na stupeň přesně připravených pokrmů.

MIELE GENERACE 7000 EXTERNÍ VYVÍJENÍ PÁR

Externí vyvíjení páry

Inovativní parní systém: vyvíječ páry se nachází mimo ohřevný prostor - díky tomu dojde k úplnému vytlačení kyslíku uvnitř trouby. Potraviny se tak připravují rovnoměrně, jejich vitamíny a barva zůstávají zachovány a výhodou je i snadná údržba.

PARNÍ TROUBY
S MIKROVLNAMI

MIELE GENERACE 7000 RYCHLÁ PŘÍPRAVA.png

Rychlá příprava

Ještě rychlejší příprava pokrmů, díky kombinaci funkcí parní trouby s provozem mikrovlny - kratší doba přípravy bez snížení kvality pokrmů. Užijte si těch nejlepších výsledků za co nejkratší dobu. 

MIELE GENERACE 7000 ROZMANITÉ MOŽNOSTI.p

Rozmanité možnosti

Ohřívejte, blanšírujte, rozmrazujte nebo třeba jen udržujte teplotu - nyní můžete ty nejrůznější potraviny připravit podle Vašeho přání, vždy v té nejlepší kvalitě a na stupeň přesně. 

KONVEKTOMATY

MIELE GENERACE 7000 SOFTCLOSE.png

Ovládací panel se SoftClose

Více než jen ovládací prvek - výsuvný ovládací panel otevřete pouhým zatlačením prstu, aniž by se otevřela dvířka ohřevného prostoru. Za tímto panelem se nachází zásobník na vodu a také pokrmový teploměr. Pro lepší pohled na displej se panel při stisknutí tlačítka lehce nakloní.

MIELE GENERACE 7000 MIX&MATCH.png

Mix & Match

Díky funkci Mix & Match můžete připravit chutné porkmy raz dva. S touto funkcí můžete připravovat různé druhy pokrmů na jednom talíři současně.

MIELE GENERACE 7000 PROFESIONÁLNÍ VYBAVE

Profesionální vybavení

Kvalita, dostatek místa a rychlá údržba: nerezový korozivzdorný ohřevný prostor nabízí užitný objem až 68 litrů, díky tomu je zde místo i pro velké nádoby, např. i pro celá kuřata, snadno tak připravíte kompletní menu pro více osob.

Varné desky
MIELE GENERACE 7000 VARNÉ DESKY_edited_e

VARNÉ DESKY

Dokonale přizpůsobeny Vašim požadavkům.
Vyberte si z široké nabídky varných desek Miele

Nezáleží, zda máte zájem o indukční, elektrickou nebo tradiční plynovou varnou desku, 
v nabídce Miele naleznete to pravé.

Vyberte z různých velikostí, od klasických desek se šířkou 60cm až po 90cm široké desky navržené pro maximální komfort při vaření. Pro dokonalý design Vaší kuchyně můžete volit mezi deskami s nerezovým rámečkem, fazetovým zabroušením nebo
desky pro zapuštění do roviny. 

INDUKČNÍ VARNÉ DESKY

MIELE GENERACE 7000 CELOPLOŠNÁ INDUKCE.p

Celoplošná indukce

Dopřejte si maximální flexibilitu: inteligentní 
rozpoznávání hrnce Vám umožní nádobí umístit
kamkoliv na varnou desku. Díky speciálnímu potisku
pod sklokeramikou navíc nedochází při posouvání nádobí k nepříjemným zvukům, navíc je tento povrch extrémně hladký, čištění je tak velmi pohodlné.

MIELE GENERACE 7000 TEMPCONTROL.png

TempControl

Tři stupně smažení a jeden stupeň pro pozvolné vaření s ideálně předvolenými teplotami Vám zaručí vždy jen perfektní výsledky. Teplota pánve je udržována konstantní, díky tomu se již nic nepřipálí.

MIELE GENERACE 7000 INTELIGENTNÍ ROZPOZN

Inteligentní rozpoznání hrnce

Pomocí inteligentního rozpoznání hrnce varná deska pozná, kde přesně se nádobí nachází, ovládací prvky se tak zobrazují vždy přímo u něj – lhostejno, kde je umístěno. Ovládací pole je zobrazeno pouze, pokud umístíte hrnec nebo pánev a díky rozpoznání velikosti je energie využívána maximálně efektivně.

MIELE GENERACE 7000 SMARTLINE.jpg

SMARTLINE

Pro jedinečnou flexibilitu při vaření. 
Díky řadě SmartLine od Miele si vyberete ten správný přístroj pro každou příležitost - od indukce přes wok pánev až po gril Tepan Yaki.

Odsavače par
MIELE GENERACE 7000 CON_CTIVITY_edited.j

ODSAVAČE PAR

Díky čistým liniím a perfektnímu provedení se z odsavače par stane skutečný poutač ve Vaší kuchyni - vyberte si optimální provedení a šířku z široké nabídky odsavačů par Miele

MIELE GENERACE 7000 CONNECTIVITY.png

Con@ctivity 3.0.

Věnujte se pouze vaření, odsavač parautomaticky upraví výkon dle dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. 

MIELE GENERACE 7000 ODSAVAČ PAR.png

Miele CleanCover

Detaily Miele pro více pohodlí a bezpečí. Systém Miele CleanCover se nachází za tukovými filtry, čištění tohoto uzavřeného hladkého prostoru je mimořádně snadné a chrání vás před kontaktem s elektronikou a motorem. 

MIELE GENERACE 7000.png

10vrstvé nerezové tukové filtry

Snadná údržba díky kvalitním tukovým filtrům, které lze umýt i v myčce nádobí. 10vrstvý nerezový filtr, kterým jsou odsavače par Miele vybaveny, má dlouhou životnost a po celou dobu si zachovává svůj kvalitní vzhled a účinnost. 

Nástěnné a ostrovní, stropní, výsuvné a vestavné - to a mnohem více naleznete v nabídce Miele. Ať již potřebujete digestoř do menší či střední kuchyně, nebo chcete aby byl odsavač par dominantou ve Vaší prostorné otevřené kuchyni, u Miele najdete to pravé.

Odsavače par Miele jsou přizpůsobeny
pro všechny možnosti efektivního čištění vzduchu: režim odtahu, režim odtahu s externím
ventilátorem i cirkulaci.

Digestoře Miele jsou v různých možnostech provedení a vybavení, nabízí techniku, která splní
každé Vaše očekávání. Čisté linie, promyšlené funkce, nadčasový design - to jsou odsavače par Miele.

MIELE GENERACE 7000 ODSAVAČ PAR.png
MIELE GENERACE 7000 KÁVOVARY.jpg

KÁVOVARY

Vyberte ten správný kávovar, který bude přesně podle Vašich představ. Kávovary Miele lze kombinovat s ostatními spotřebiči z Generace 7000 - pro skvělý požitek z kávy a perfektní design Vaší kuchyně.

Prvotřídní kávovary Miele Vám zajistí perfektní požitek z kávy. Pro intenzivnější chuť jsou zrnka pro každou kávu čertvě namleta a poté přímo spařena - díky systému AromaticSystemFresh. 

Díky CoffeeSelect se třemi samostatnými zásobníky na kávu se kávová specialita vždy připraví z vhodných zrn. Dokonalé rozvinutí kávového aroma zaručí inteligentní spařovací technika - to vše pro nezapomenutelný chuťový zážitek.

Vestavné kávovary Miele jsou dostupné i s pevným připojením na vodu, není tak potřeba naplňování nádoby a přístroj je neustále připraven k provozu - díky tomu vzniká nejen úspora Vašeho času, ale také ještě větší komfort. 

VESTAVNÉ KÁVOVARY

MIELE KÁVOVARY AUTODESCALE/AUTOCLEAN

Automatické čištění

Zcela bez námahy: čištění i odvápnění za Vás převezme kávovar Miele. AutoClean zajistí, že kávovar bude stále čistý - rozvody mléka a spařovací jednotka se vyčistí a odmastí zcela automaticky a díky patentované funkci AutoDescale odpadá i náročné odvápňování přístroje. 

MIELE CUPSENSOR KÁVOVARY.png

CupSensor

Ideální vzdálenost: CupSensor automaticky rozpozná výšku šálku a umístí centrální trysky do správné polohy. Díky tomu se zabrání postříkání okolí šálku a je možné pohodlně umístit i velké sklenice např. na latte macchiato. 

MIELE KÁVOVARY COFFEE SELECT.png

CoffeeSelect

Perfektní požitek z kávy díky patentovanému systému CoffeeSelect, díky kterému zažijete maximální svobodu při přípravě kávy. Různé druhy kávy můžete vložit do těch samostatných zásobníků, Vaše oblíbené kávové speciality tak připravíte vždy z těch vhodných zrn. Pro maximální flexibilitu je lze vybrat manuálně nebo je trvale přiřadit k vybranému nápoji. V systému nikdy nezůstávají žádné zbytky - příprava z jednoho druhu zrn je tak vždy zaručena.

MIELE M TOUCH.JPG
M TOUCH - MAXIMÁLNÍ ELEGANCE A NEJVYŠŠÍ KOMFORT
MIELE DIRECTSENSOR.JPG
DIRECTSENSOR - PŘÍMÁ VOLBA POUHÝM DOTYKEM

OVLÁDÁNÍ

O maximální komfort se také postará ovládání M Touch. Tento elegantní způsob ovládání funguje stejně jako ovládání Vašeho chytrého telefonu - nastavení kávovaru tak můžete změnit pouhým přejetím prstu nebo rolováním na displeji.

Pouhým dotykem prstu připravíte svou oblíbenou kávovou specialitu díky ovládání
DirectSensor s TFT displejem ve vysokém rozlišení.

MIELE MYČKA NÁDOBÍ.jpg

MYČKY NÁDOBÍ

Zažijte vynikající výsledky mytí díky inovacím Miele.
Vyberte si z různých provedení myček nádobí pro 
maximální komfort a dokonalý design Vaší kuchyně.

AutoDos s PowerDiskem

Vynikající výsledky a pohodlí díky inovacím Miele: celosvětově první automatické dávkování s integrovaným PowerDiskem - to je AutoDos. Myčky nádobí a exkluzivní práškový granulát byly vyvinuty tak, aby se staly precizním, vzájemně vyladěným systémem. Dávkování probíhá v závislosti na zvoleném programu zcela automaticky a vždy v perfektním množství a v tom nejvhodnějším okamžiku. Na mycí prostředky již nemusíte díky této inovaci myslet při každém mytí - dávkovací technika dávkuje pomocí PowerDisku práškovací granulát pro průměrně 20 mycích cyklů.

MIELE MYČKY NÁDOBÍ POWERDISK.jpg
Exkluzivně u Miele

Miele nabízí široký výběr provedení myček nádobí - od volně stojích modelů, přes podstavné po myčky plně integrované či s panelem - všechny zaručí perfektní výsledky díky 
inovativním technologiím.

Vestavné myčky Miele mají různé provedení výšky i šířky, najdete tak vždy optimální řešení do Vaší kuchyně. V nabídce Miele tak naleznete myčky široké 60cm nebo užší modely s šíří 45cm, které však výbavou nezaostávají za velkými myčkami. Vybírat můžete také mezi klasickou výškou 81cm nebo XXL modely vysokými 85cm, které nabízí až o 25% větší objem naplnění v horním koši pro větší flexibilitu při ukládání nádobí.

VESTAVNÉ MYČKY NÁDOBÍ

MIELE KNOCK2OPEN.png

Bez rukojeti s Knock2open

Myčky s funkcí Knock2open jsou perfektním řešením do kuchyní bez rukojeti - díky této
funkci se dvojím poklepáním dvířka přístroje automaticky otevřou. Pro komfort, který Vás nadchne každý den.

MIELE ECOPOWER.png

Technologie EcoPower

Šetřete vodu i energii díky inteligentně navrženému systému přívodu vody. V programu ECO je spotřeba vody snížena na 8,9 litrů, díky tomu je také potřeba méně energie na ohřev – výsledkem je energeticky účinné mytí nádobí. Úspora vody je možná také díkynové účinné filtraci, zatímco přídavná izolace zabraňuje tepelným ztrátám, a tím i zbytečnému plýtvání energie potřebné k ohřevu vody.

MIELE FLEXLINE.png

Košové uspořádání FlexLine

Snadné přenastavení, flexibilní umístění a ty nejlepší mycí výsledky - to vše díky uspořádání košů FlexLine. Elegantní rukojeť zaručuje bezpečné a pohodlné 
vytažení košů ze všech úhlů. Odkládací plocha na šálky s výčnělky FlexCare je ideální pro uchycení hrníčků a křehké skleničky bezpečně umístíte do držáku na sklenice díky měkké silikonové výplni. 

bottom of page