Banner73.png
Banner73.png
Banner73.png
PastedGraphic-20-1.png

Představujeme se Vám

Poradenství při výběru

Služby pro Váš komfort

5 x studio a showroom

Opravdu rozumíme tomu, co prodáváme!

Poradíme vám jak s technickým řešením,

tak i s funkcemi a praktičností

jakéhokoliv spotřebiče.

Můžete nás navštívit na našich 5ti kuchyňských studiích a showroomech v ČR., kde prezentujeme plně funkční kuchyně a ty nejnovější spotřebiče

Od poradenství při výběru až po montáž spotřebičů. Rádi Vám pomůžeme opravdu se vším. Pokud budete potřebovat vysvětlit funkce spotřebičů, jsme tu pro Vás.

Výroba kuchyní

Předváděcí vaření a kurzy

Skvělý team odoborníků

poraďte se >

kontaky na studia >

služby >

Nevíte zda si pořídat parní troubu, či jak funguje odsávání integrované ve varné desce? Nebo už od nás spotřebiče máte a chcete se je naučit využívat lépe? Pak navštivte naše předváděcí vaření.

termíny předváděcích vaření >

Vyrábíme designové a praktické kuchyně, které vždy musí splnit Vaše očekávání. Od trendových materiálů po třeba skleněné kuchyně, vždy se můžete spolehnout na špičkové zpracování.

více o výrobě kuchyní >

Doslova každý den neustále pracujeme v našich kuchyních, používáme spotřebiče, obchodujeme, vyrábíme kuchyně, učíme se nové věci. Vždy Vám rádi poradíme a pomůžeme!

více o výrobě kuchyní >

Nejlepší nabídky a ceny

Vizualizace a projekty kuchyní

Spotřebiče používáme

Velmi rychle jsme schopni Vám vytořit prvotní vizualizace a projekt kuchyně, včetně nabídky spotřebičů. Budeme Vám věnovat tolik času, koli budete potřebovat, záleží nám na Vaší spokojenosti.

vizualizace kuchyní >

Na všech našich studiích spotřebiče denně používáme, každý s kým budete mluvit ví, jaké výhody má která značka. Tím, že spotřebiče používáme, dokážeme opravdu dobře poradit.

spotřebiče na našich studiích >

Zašlete nám poptávku, požadavky na spotřebiče nebo celou kuchyň a vždy se můžete spolehnout, že uděláme maximum pro tu nejlepší možnou nabídku. Komunikujeme 7 dní v týdnu do 23°°!

zadejte si poptávku >

Od poradenství a výběru spotřebičů

až klidně po projekt a výrobu celé kuchyně.

Získejte ty nejlepší nabídky a služby pro Váš komfort. Jsme online každý den do 23°°a vždy Vám rádi poradíme s výběrem značky spotřebičů a vhodných modelů. Stejně tak Vám rádi poradíme i s celým projektem kuchyně.

Spojte se s námi a získejte to nejlepší poradenství.

Navštivte naše předváděcí vaření

a kurzy vaření

Vybrat si správné spotřebiče a využít možností, které nám dávají - tak v tom Vám dokážeme dobře pomoci. Když nevíte, zda zvolit parní troubu, nebo konvektomat, když si nevíte rady jaký typ indukce Vám bude vyhovovat, vždycky Vám může pomoci si vše vyzkoušet. naši kuchaři Vám v praxi ukáží, jak vše funguje a jak spotřebiče spravně nastavit.

Více o předváděcím vaření >

Prohledněte si některé naše kuchyně

 

Poradíme Vám s konceptem celé kuchyně. Materiály, rozložení kuchyně, volba spotřebičů... určitě svou představu máte. Rádi Vám poradíme jak s jistotou dojít ke skvělému výsledku, Vaší nové kuchyně.

Prohlédnout reference >

2018_01_V_Miele_Logo_M_Red_sRGB.png

Predstavujeme Vám technologii efektivního odsávání par přímo na pracovní desce, kterou velmi často používáme v našich kuchyních.

 

Pokud Vás láká tato inovativní a jedinečná technologie, navštivte naše kuchyňská studia a vyzkoušejte si ji. Můžete se účastnit předváděcího vaření, nebo nás prostě jen navštívit a vyzkoušet si vše v praxi.

PROZKOUMEJTE VÍCE

PastedGraphic-19-1.png
bosch-logo.jpg
IMG_0247.JPG

Poradíme Vám s konceptem celé kuchyně. Materiály, rozložení kuchyně, volba spotřebičů... určitě svou představu máte. Rádi Vám poradíme jak s jistotou dojít ke skvělému výsledku, Vaší nové kuchyně.

Eelektrolux_logo_1.png

Představujeme Vám  nejvyšší parní technologií SteamPro

a vestavné parní trouby - novinky 

KOAAS31WXKOAAS31WT

a KOAAS31CX s integrovanou kamerou

remote.jpg.ashx.png
PSEEPL16SP363010 (kopie).png

Dodejte jídlu výbornou chuť i strukturu

Pusťte do vaší kuchyně páru