Učíme kuchyně vařit a přizvali jsme si skvělé pomocníky

Vyzkoušejte si je při našich kurzech vaření a nebo si je jen přijďte prohlédnout na naše studia

 

skvělou vestavnou troubu HBG635NS1 s 4D horkým vzduchem, TFT displejem  a EcoCleanem

80 cm širokou varnou desku PXV875DC1E se senzorem PerfectDry s automatickou kontrolou teploty a

s ovládáním DirectSelect

a tichou, plně integrovanou myčku SMV88TX46E s funkcí PerfectDry s systémem sušení Zeolith® a

s 3D cirkulací vzduchu a systémem košů VarioFlex

NYNÍ VÝHODNĚ V SETU DO NAŠICH KUCHYNÍ

Ať už jen přemýšlíte o nových možnostech vaření, nové myčce, nebo potřebujete

poradit s celým projektem kuchyně, vždy Vám rádi poradíme na našich kuchyňských studiích

a online na elektrocz.com, 7 dní v týdnu do 23°°

Serie | 8 Pečicí trouba

 

HBG635NS1

 • 4D Horký vzduch: perfektní distribuce tepla pro optimální výsledky na jakékoliv úrovni.

 • AutoPilot 10: každé jídlo je perfektně připraveno díky 10 přednastaveným automatickým programům.

 • TFT-displej a ovládání: snadné obsluha díky ovládacímu prstenci kolem barevného textového displeje se symboly.

 • Energetická třída spotřeby A+: Nejlepší pečicí výsledky s nízkou spotřebou energie.

 • EcoClean Direct: bez namáhavého čištění, díky speciálnímu povrchu zadní stěny, která automaticky pohltí tuky

4D horký vzduch

 

Výsledkem je rovnoměrné pečení – až na čtyřech úrovních

Druh ohřevu 4D horký vzduch rovnoměrně rozděluje teplo na každé úrovni. To znamená, že můžete umístit jídlo do kterékoli ze čtyř úrovní a výsledky budou vždy dokonalé.

A to není všechno: můžete také péci na až čtyřech úrovních současně.

Zapněte troubu do čistícího režimu

Vše začíná povrchovou úpravou na vnitřních stěnách pečicí trouby. Porézní povrch tvoří mikroskopická keramická zrnka, která brání znečišťování vnitřního povrchu již během pečení. Tato funkce je zachována po celou dobu životnosti spotřebiče.

AutoPilot 10

Drůbež, maso, ryby, dušená zelenina nebo zelenina: AutoPilot10 dovede váš pokrm k dokonalosti. Stačí pouze umístit váš pokrm do trouby a zvolit příslušný automatický program, nastavit hmotnost a stisknout "Start". AutoPilot tak přebírá kontrolu a určuje průběh přípravy, teplotu a dobu trvání. Po ukončení procesu pečení se trouba i automaticky vypne. Jelikož u většiny automatických programů se vyžaduje použít nádobí s víkem, zůstává vnitřní prostor trouby čistý. Vaření zkrátka nebylo jednodušší.

Ty nejlepší služby od elektrocz.com. Nakupte na našich studiích nebo online a poraďte se s členem teamu péče o naše zákazníky. Pomůžeme Vám pořídit ideální produkty a služby v podobě například montáže a zabudování, pro Váš komfort.

603 330 448 - Zavolejte nám

Serie | 8 varná deska s ovládáním, 80 cm

PXV875DC1E

Pozvedněte své vaření

Výkon navíc: inovativní funkce PowerBoost našich indukčních varných desek zvyšuje výkon a urychluje proces vaření. Nyní například můžete uvařit 2 litry vody téměř třikrát rychleji než v případě běžných sklokeramických varných desek.

S indukční deskou se senzorem PerfectFry dosáhnete dokonalých výsledků smažení díky automatické kontrole teploty.

 • Ovládání DirectSelect Premium umožňuje přímý a snadný výběr varné zóny, požadovaného stupně výkonu a dalších funkcí.

 • PerfectFry senzor na smažení díky automatické kontrole teploty v 5 úrovních vždy zaručí perfektní výsledky pečení a smažení.

 • Flexindukční zóna umožňuje propojení varných zón a použití různě velkého nádobí

 • Indukční vaření je rychlé, s nízkou spotřebou energie a velmi snadnou údržbou.

 • Funkce PowerBoost zkrátí dobu uvedení do varu až o 50% času.

Rozpoznání přítomnosti hrnce a pánve

Varná deska detekuje pánev, a v případě, že pánev odeberete z varného prostoru, všechna nastavení se automaticky z bezpečnostních důvodů vypnou.

Možnost použití ve větším rozsahu

DirectSelect Premium poskytuje špičkovou pohodlí během vaření s maximální délkou ovládání 30 cm. Pro intuitivně jednoduchý výběr stupnů výkonu a dodatečné funkce. Ovládací panel zobrazuje pouze ty funkce, které skutečně v danou dobu potřebujete. Ovládací panel není při vypnutém stavu viditelný, a tím přispívá k čistému a elegantnímu designu varné desky.

Varná deska, která vytváří prostor pro vaření

Ať používáte jednu nebo více pánví, můžete je umístit jednu za druhou nebo vedle sebe. Díky systému FlexInduction od Bosch máte volnost výběru. Protože indukce ohřívá dno pánve a nikoli samotnou varnou desku, můžete vařit na jakémkoli místě varné desky. Varnou desku můžete používat jako běžnou indukční varnou desku s oddělenými varnými zónami nebo je můžete spojit stisknutím jednoho tlačítka. 

Začněte vařit bez zbytečného čekání

Funkce QuickStart detekuje, kam jste umístili nádobu, a automaticky zobrazí odpovídající varnou zónu na ovládacím panelu. Můžete začít ihned a bez zbytečného odkladu zvolit požadovaný stupeň výkonu.

Serie | 8PerfectDry myčka nádobí, 60 cm připojení Home Connect pomocí

Wi-Fi

plně vestavná myčka

SMV88TX46E

Spolehněte se na PerfectDry pro dosažení revolučních výsledků sušení i specifického nádobí, sklenic a dokonce plastů.

 • PerfectDry se systémem sušení Zeolith®: perfektní výsledky sušení díky 3D cirkulaci vzduchu, dokonce i u plastového nádobí.

 • Tichý program a SuperSilence Plus technologie: výjimečně tichá při 41 dB, ještě méně s tichým programem.

 • Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla.

 • Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky.

 • TFT displej: intuitivní volba programů v českém jazyce, ukazatel aktuálního času, průběhu mytí a zvolených programů.

Funkce IntensiveZone účinně myje hrnce a pánve stisknutím jediného tlačítka

Funkce IntensiveZone, kterou lze zvolit spolu s mnoha programy, zajišťuje vyšší tlak ostřiku a zvyšuje teplotu v dolním koši. Funkce zajišťuje optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši.

Jednoduchý systém přednastavení programu na požadovaný čas spuštění

S funkcí odloženého startu můžete u zvoleného programu nastavit požadovaný čas spuštění. Pomocí této funkce můžete váš spotřebič pohodlně ovládat kdykoli v průběhu dne, v pracovní době nebo i v noci. Po spuštění programu se na displeji zobrazí přesný čas zbývající do spuštění.

Perfektní mytí, které nevyplýtvá ani kapku vody

Každé naplnění myčky špinavým nádobím je jiné, tak proč by měl každý cyklus spotřebovat stejné množství vody? Senzor naplnění využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla, aby zjistil váhu vloženého nádobí a hladinu vody. Díky tomu se přizpůsobí množství potřebné vody. Například tedy menší počet nádobí vyžaduje pro oplach méně vody, zatímco při plném naložení myčky je pro optimální umytí nádobí spotřebováno vody více. 

PerfectDry: pro dokonalé výsledky sušení, i v případě plastového nádobí

Mnoho myček nádobí umí mýt nádobí. Ale ne všechny myčky jej dokonale usuší. Zvláště nádobí vyrobené z plastu, které často zůstane mokré a musí být utřeno ručně. Naše mnohokrát oceněná technologie Zeolith dosahuje vynikajících výsledků sušení při použití mnohem méně energie než běžné myčky nádobí. Přírodní materiál zeolit, který přeměňuje vlhkost na teplo, zajišťuje úsporné a perfektní sušení skla, porcelánu a dokonce i plastového nádobí.

Viditelně více flexibility a lepší využití prostoru

Příborová zásuvka VarioDrawer Pro s nastavitelnými částmi označenými červeně nebo šedě, podle konkrétního modelu myčky nádobí.

Systém košů VarioFlex Pro

Inovativní systém košů VarioFlex Pro nabízí širokou škálu možností úprav. Díky červeně označeným úchytům a páce Rackmatic můžete vždy okamžitě vidět, kde a jak můžete nastavit koše podle nádobí, které potřebujete umýt. Tímto způsobem bude více nádobí zářivě čisté - v rámci jednoho mytí.

Udržuje vaši novou myčku nádobí čistou

Speciální program péče o myčku pomáhá odstranit špínu a zamezit tvorbě vodního kamene ve vaší myčce nádobí a tím ji udrží čistou a hygienicky nezávadnou. Doporučujeme používání této funkce jednou za měsíc nebo po každých 30 mycích cyklech.

TFT displej vás okamžitě informuje o vývoji mycího procesu, zbývajícím čase a úspoře vody a energie

Barevný TFT displej poskytuje informace okamžitě. Pomocí obrázků a dobře čitelného typu písma poskytuje informace o mycích cyklech a zvolených funkcích, o vývoji mycího procesu, zbývajícím čase a mnohem více. Praktické pokyny provedou uživatele mycími cykly a nabídnou užitečné informace o nejlepším způsobu používání myčky a jak uspořit vodu a energii. Kromě toho displej zobrazuje množství soli a oplachovacího prostředku.

PerfectDry: pro dokonalé výsledky sušení, i v případě plastového nádobí

Mnoho myček nádobí umí mýt nádobí. Ale ne všechny myčky jej dokonale usuší. Zvláště nádobí vyrobené z plastu, které často zůstane mokré a musí být utřeno ručně. Naše mnohokrát oceněná technologie Zeolith dosahuje vynikajících výsledků sušení při použití mnohem méně energie než běžné myčky nádobí. Přírodní materiál zeolit, který přeměňuje vlhkost na teplo, zajišťuje úsporné a perfektní sušení skla, porcelánu a dokonce i plastového nádobí. Nyní můžete odložit utěrky a zaměřit se na důležitější věci v životě. Optimální výsledky sušení, které je šetrné k vašemu nádobí i peněžence.

Záruka kvality zahrnuje 10letou záruku nerezavění interiéru myčky nádobí

Vyvinuli jsme speciální povrchovou úpravu a výrobní proces, které jsou na míru ušity materiálům, které se používají k výrobě vnitřních částí našich myček nádobí. Ve výsledku vám můžeme u všech našich myček nabídnout 10letou záruku proti rezavění vnitřních částí myčky zevnitř směrem ven. Tuto záruku lze aktivovat u všech myček nádobí zakoupených od 1.1.2012.

Myčka nádobí, která vás udrží v obraze

Vyčkávání, až vaše myčka domyje, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Zvláště pro ty s nabitým programem. Technologie Home Connect vás uklidní a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatická oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať již doma nebo venku.

Těšíme se na Vás

Na našich studiích se Vám rádi

budeme věnovat. Navštivte místo, kde učíme kuchyně vařit

Jsme online

denně do 23°°

7 dní v týdnu, každý den až

do 23°° Vám rádi poradíme

s výběrem spotřebičů,

nebo s projektem

celé kuchyně.

elektrocz.png

603 330 448

7 DNÍ  V TÝDNU  DO 23°°

    |

    |

Spojte se s námi

Kontaktujte nás a získejte

nejlepší poradenství a nabídky

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram
 • Pinterest

Copyright © 2007-2019 2Traders CZ s.r.o.