top of page
PastedGraphic-20-1.png

Představujeme Vám vestavnou parní troubu  s nejvyšší parní technologií 

s integrovanou kamerou

remote.jpg.ashx.png

Troubu 900 CookView® můžete připojit k wi-fi a prostřednictvím vnitřní kamery sledovat, co se děje uvnitř.

 

Můžete si také stáhnout aplikaci My Electrolux Kitchen do svého chytrého telefonu a měnit nastavení trouby podle potřeby, i když nejste právě v kuchyni.

Funkce CookView® sleduje vaše jídlo

Díky kameře CookView® umístěné přímo v troubě vám už nikdy nic neunikne. Naše inovativní technologie přenáší dění uvnitř trouby do vašeho mobilního telefonu. Vy tak nemusíte postávat u dvířek, ale můžete se věnovat přípravě dokonalé omáčky nebo přílohy.

Steamify® - váš průvodce parními programy

 

 

Naše funkce Steamify® ještě více usnadňuje přípravu chutných pokrmů. Zadejte teplotu, jakou chcete pro přípravu jídla použít, a trouba podle ní automaticky nastaví pární stupeň. Díky správnému množství páry bude váš pokrm zdravější a chutnější.

Pohodové vaření s konektivitou

Konektivita vám pomůže s vařením. I když právě nejste v kuchyni, máte přípravu svého jídla plně pod kontrolou. Pohodlně odkudkoli můžete měnit nastavení času a teploty, aby i bez vaší přítomnosti byl výsledek perfektní.

Teplotní sonda pro přesné pečení

 

Díky naší teplotní sondě dosáhnete vždy skvělých výsledků. Umožňuje vám sledovat teplotu ve středu pokrmu, a jakmile teplota dosáhne požadovaného stupně, ukončí jeho přípravu.

Dotykový displej pro přesné nastavení

Náš barevný dotykový displej nabízí intuitivní ovládání a uložení až 3 nejpoužívanějších funkcí. To znamená rychlý přístup k oblíbeným programům, aniž byste museli pokaždé procházet celou nabídku.

Vestavná parní trouba  s nejvyšší parní technologií a

s integrovanou kamerou

Navštivte nás na našich studiích

Skvěle Vám poradíme s výběrem

Na našich studiích denně používáme spotřebiče Electrolux i AEG, můžete si je doslova ošahat. Vždy Vám odborně poradíme a nezáleží, zda chcete poradit s výběrem myčky podle funkcí a spotřeby, nebo s výběrem trouby  z hlediska designu. Máme opravdu hodně zkušeností a rozumíme svému oboru. 

Kromě našich studiích můžete navštívit naše stránky elektrocz.com, kde jsme online každý den do 23°° a to včetně víkendů a svátků. I zde Vám dokážeme svkěle poradit s výběrem.

Můžete se spolehnout, že pro nákup spotřebičů nebo cele kuchyně jsme tou nejlepší volbou.

Těšíme se na vás !

Máte chuť zažít víc?

Zkuste naše předváděcí vaření!

Ať se rozhodujete, které spotřebiče vybrat, nebo už od nás spotřebiče máte, přijďte na naše předváděcí vaření a vyzkoušejte si vše v praxi. Poznáte tak možnosti jednotlivých spotřebičů a dokážete je lepe využít.

 

Termíny našich kurzů :