top of page
_FRE6867 kopie.png

POŘIĎTE SI KUCHYŇ OD NÁS A JAKO DÁREK DOSTANETE MYČKU BOSCH SMV53L50EU

ZÍSKEJTE 
KE KUCHYNI

MYČKU
ZDARMA

elektrocz 2 kopie.png
logo-bosch-png-1200.png

VYUŽIJTE AKCE JEŠTĚ DNES!

AKCE PLATÍ JEN DO 31.03.2020!

Nezáleží na stylu Vaší vysněné kuchyně - my pro Vás máme tu pravou! Kuchyně Lightstyle jsou vyrobeny vždy přímo Vám na míru, přesně podle Vašich požadavků a vždy jen z těch nejlepších materiálů. Neváhejte a sjednejte si schůzku na některém z našich showroomů, kde se Vám bude věnovat náš tým designérů a specialistů na spotřebiče,
kteří Vám zdarma navrhnou Vaší ideální kuchyni. 

Snímek obrazovky 2019-11-11 v 20.35.48.p

Plně integrovaná myčka
Bosch SMV53L50EU

A++: velmi ekonomické mytí, díky vysoké energetické úspoře.

systém košů VarioFlex: vysoká flexibilita využití prostoru v horním i dolním koši

VarioSpeed: optimálně čisté a suché nádobí za polovinu času

AquaStop: 100% doživotní záruka na škody způsobené vodou

Technologie šetrného mytí skla: extra šetrné mytí vhodné pro choulostivé sklo

Mějte vždy přehled o stavu mytí

díky bodovému osvětlení InfoLight

Červený bod promítaný na podlahu vás informuje, zda je vaše plně vestavná myčka stále v provozu, nebo zda již práci dokončila.

Snímek obrazovky 2019-11-11 v 20.36.14.p

Nevyplýtvejte ani kapku vody díky senzoru naplnění

Každé naplnění myčky špinavým nádobím je jiné, tak proč by měl každý cyklus spotřebovat stejné množství vody? Senzor naplnění využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla, aby zjistil váhu vloženého nádobí a hladinu vody. Díky tomu se přizpůsobí množství potřebné vody. Například tedy menší počet nádobí vyžaduje pro oplach méně vody, zatímco při plném naložení myčky je pro optimální umytí nádobí spotřebováno vody více. Funkce, která přináší dokonalé výsledky a zároveň vám šetří vodu a elektřinu, to je to správné chytré řešení.

Větší úspora vody i energie při vyšším
výkonu díky technologii
ActiveWater

Tato proplachovací technologie maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cílenou distribucí vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla, zajišťující dokonalejší cirkulaci vody, šetříte vodu a energii.

Zvolte požadovaný čas spuštění
díky funkci
odložený start

S funkcí odloženého startu můžete u zvoleného programu nastavit požadovaný čas spuštění. Pomocí této funkce můžete váš spotřebič pohodlně ovládat kdykoli v průběhu dne, v pracovní době nebo i v noci. Po spuštění programu se na displeji zobrazí přesný čas zbývající do spuštění.

Snímek obrazovky 2019-11-11 v 21.08.24.p

Kuchyně Lightstyle

LightStyle se zabývá výrobou kuchyní od roku 2001. Neustále hledáme způsoby, jak vylepšovat pracovní procesy v rámci výroby, chránit životní prostředí a v neposlední řadě vyrábět vše s absolutním nadšením a potěšením. Každá naše kuchyně je skutečným unikátem, vždy se řídíme přáním zákazníka a nikdy není problém zhotovit jakýkoliv rozměr v jakémkoliv designu. Vždy dodržujeme záruku nejvyšší kvality zpracování jednotlivého kusu.

bottom of page